100 ROCZNICA URODZIN ŚW. JANA PAWŁA II

Z okazji przypadającej 18 maja 2020 r.setnej rocznicy urodzin św. Jana Pawła II nauczyciele, rodzice  i uczniowie naszej szkoły przygotowali program multimedialny w hołdzie Naszemu Wielkiemu Rodakowi. Jest to podsumowanie projektu “Rok z Janem Pawłem II”, który był realizowany w bieżącym roku szkolnym.

 

Dziękujemy wszystkim osobom, które zechciały  wziąć udział w tym przedsięwzięciu.


Zapraszamy do obejrzenia poniższych prezentacji, opracowanych przez p. Annę Tomasińską  przy współpracy p. Moniki Paluszek.


Mamy nadzieję, że będzie to dobra  okazja do przywołania Jego Osoby w naszej pamięci.jan-pawea-iiw-hoadzie-dla-jana-pawaa-ii 


 

 

 

 

 

 

 

W ramach podejmowanych zadań przeprowadzony został konkurs plastyczny dla uczniów klas młodszych pt. “Jan Paweł II w mojej rodzinie”. Natomiast dzieci klas czwartych i piątych przeprowadziły serię wywiadów z osobami z pokolenia JP II.


Koordynatorem tych działań była p. Małgorzata Komorowska.


Poniżej prezentujemy efekty pracy naszych młodych dziennikarzy oraz prace laureatów konkursu plastycznego.1-1144Zapraszamy uczniów na okolicznościowe interaktywne lekcje, poświęcone osobie św. Jana Pawła II, przygotowane przez p. Justynę Kołakowską


lekcje


Anna Tomasińska

 

 


Informacje zatwierdzone przez Dyrektora Szkoły
Wpisane przez M. Paluszek