Lekcja z mamą i tatą w klasie IIB …

W dniu 9 czerwca 2017r. w integracyjnej klasie IIB odbyła się niecodzienna lekcja z udziałem rodziców. Na klasową uroczystość licznie przybyli mamusie i tatusiowie drugoklasistów, swoją obecnością zaszczyciła nas również Pani Dyrektor Agnieszka Mackiewicz.

 

Wszystkich gości bardzo serdecznie powitała wychowawczyni klasy IIB pani Beata Janiszek, która podkreśliła rangę spotkania, pielęgnującego uczucia i więzi rodzinne między dzieckiem i jego rodzicami. Następnie, zaproszeni goście obejrzeli przedstawienie artystyczne, podczas którego artyści z IIB recytowali wiersze o tematyce rodzinnej, śpiewali piosenki, tańczyli oberka, walca i tango. Zaprezentowane umiejętności zostały uhonorowane gromkimi brawami i dużym zadowoleniem publiczności. Kolejnym punktem spotkania było wręczenie rodzicom własnoręcznie wykonanych kart z podziękowaniami za okazywaną miłość, codzienną troskę i poświęcenie, mądrość, naukę, wychowanie oraz beztroski czas.


Świętowanie klasowego Dnia Rodziny odbyło się w miłej atmosferze i przy słodkim poczęstunku zorganizowanym przez Radę Rodziców i wychowawcę.

…I nieważne, czy rodzina

Będzie duża, czy też mała.

Ważne, żebyś ty ją kochał!

I by ona cię kochała!”

(Natalia Usenko)

 

Beata Janiszek


Informacje zatwierdzone przez Dyrektora Szkoły
Wprowadzone przez M. Paluszek