MIKOŁAJKOWY PREZENT OD WORD

Jadą, jadą sanie, księżyc złoty świeci.

Hej, jedzie w nich Mikołaj do wszyściutkich dzieci.

 

 

Tegoroczna nietypowa pogoda nie zmyliła świętego Mikołaja i mimo braku śniegu przybył  5 grudnia do naszej szkoły. Przedświąteczna przesyłka to rowerowy tor przeszkód, a Mikołaj to Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie, z którym nasza placówka współpracuje od kilku lat.

 

W ten sposób WORD docenił zaangażowanie szkoły na rzecz poprawy bezpieczeństwa oraz wiadomości i umiejętności uczniów, którzy co roku biorą udział w Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego i zajmują czołowe miejsca. Od roku szkolnego 2016/17 Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie objął naszą szkołę patronatem i wspiera nas we wszystkich działaniach promujących bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

 

Tor ten wykorzystamy do praktycznej jazdy, przygotowując się do karty rowerowej oraz  konkursów i turniejów z zakresu wychowania komunikacyjnego.

 

Podejmowanym przez nas działaniom przyświeca jeden wspólny cel: aby wypadków na drogach z udziałem dzieci i młodzieży było jak najmniej. Można to osiągnąć poprzez edukację od najmłodszych lat w zakresie wychowania komunikacyjnego.

 

 

Serdecznie dziękujemy dyrektorowi p.  Dariuszowi Markowi Szczygielskiemu oraz pracownikom z Wydziału Szkoleń i Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego z WORD w Warszawie za wspieranie wszystkich podejmowanych przez nas działań na rzecz bezpieczeństwa oraz wspaniały prezent, który pozwoli rozwijać umiejętność jazdy na rowerze przez nasze dzieci.

 

Monika Paluszek

1-001

 


Informacje zatwierdzone przez Dyrektora Szkoły
Wprowadzone przez M. Paluszek