MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY

Konkurs plastyczny “PORTRET MISIA CZYTELNIKA” 
dla oddziałów przedszkolnych rozstrzygnięty!


I miejsce

Joanna Kamińska (grupa 0b)

 

II miejsce
Łucja Zaciewska (grupa 0a)


III miejsce
Filip Popielarski (grupa 0c)
Szymon Górski (grupa 0b) 
Liliana Głogowska (grupa 0a)


Pozostali uczestnicy otrzymują wyróżnienia :)

Wszystkim dzieciom gratulujemy i dziękujemy za piękne prace.

Wychowawcy oddziałów przedszkolnych

47686653_2061971844113245_6253402825980641280_n


Przedszkolaki mają MISIA na punkcie książek!!!


galeria


Czytanie książek to doskonała zabawa i niezwykła przygoda. Zwłaszcza jeśli towarzyszy nam mały miś Pan Miodek, Pusio albo Ryś. Dodatkowo nasi pluszowi przyjaciele zachęcają nas do samodzielności, aktywności i kreatywności. I tak jak my z całego serducha kochają naszą OJCZYZNĘ. Ale zacznijmy od początku…


Oddziały przedszkolnej wraz z biblioteką szkolną przystąpiły do ogólnopolskiego projektu „MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY”, którego głównym celem jest oczywiście rozwijanie czytelnictwa. Każdy oddział przedszkolny ma swojego misia, który zaopatrzony w dziennik podróżnika odbędzie czytelniczą podróż po domach naszych przedszkolaków. Dodatkowo miś wraz z przedszkolakami zaprasza do wspólnego czytania najbliższych dorosłych.


Pierwszym wyjątkowym gościem była Pani Dyrektor Agnieszka Mackiewicz, która zabrała nas w niezwykły świat baśni. Dzieci z zaciekawieniem słuchały historii królewny, które nie zamierzała dotrzymać słowa i zamienionego w żabę księcia. Przeczytana baśń była doskonałą okazją do rozmowy na temat przyjaźni i właściwego zachowania wobec innych. Dziecięca ciekawość nie zna granic, czego wynikiem było zainicjowanie rozmowy na temat otaczającej przyrody z żabką w roli głównej.


Za poświęcony czas i zaspokojenie naszej ciekawości serdecznie dziękujemy :)


Przedszkolaki