Rada Pedagogiczna

Grono Pedagogiczne  Szkoły Podstawowej nr 2 im. Stefana Starzyńskiego w Nasielsku

dscn0609

Dyrektor szkoły

Agnieszka Mackiewicz

przyroda biologia

Wicedyrektor szkoły

Bożena Kozłowska

język polski

Wicedyrektor szkoły

Mariusz Kraszewski

wychowanie fizyczne

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY


1. Anna Falkowska

2. Justyna Margiel

3. Aneta Czyż – Roszak


NAUCZYCIELE KLAS I- III


1. Ewa Boczkowska - wych. kl. 2d

2. Beata Górecka - wych. kl. 1c

3. Beata Janiszek - wych. kl. 1b

4. Barbara Kamińska - wych. kl. 2b

5. Grażyna Kopka - wych. kl. 3a

6. Monika Kozarzewska - wych. kl. 2a

7. Mariola Kwiatkowska - wych. kl. 3b

8. Małgorzata Olbryś - wych. kl. 1a

9. Jolanta Sobiecka - wych. kl. 2c


NAUCZYCIELE WSPOMAGAJĄCY

W ODDZIAŁACH INTEGRACYJNYCH

 

1. Magda Mackiewicz

2. Katarzyna Milewska

3. Anna Modzelewska

4. Małgorzata Sitek

5. Anna Tomasińska

6. Joanna Wiśniewska


WYCHOWAWCA ŚWIETLICY


1. Aleksandra Maciątek

2. Paulina Mosakowska

3. Urszula Ostaszewska


TERAPIA PEDAGOGICZNA


1. Ewa Boczkowsk

2. Aneta Czyż – Roszak

3. Beata Janiszek

4. Mariola Kwiatkowska

5. Ewa Lipowska

NAUCZYCIELE KLAS IV - VIII


1. Tomasz Czajkowski - wychowanie fizyczne

2. Joanna Czyż - informatyka, wych. kl. 6e

3. Zofia Fronczak - język rosyjski

4. Ewa Grenadier - matematyka, wych. kl. 6d

5. Justyna Kołakowska - religia

6. Małgorzata Komorowska - religia

7. Anna Korycka - język polski, wych. kl. 7a

8. Ewa Korycka - język angielski

9. Beata Korytkowska - język polski, wych. kl. 4a

10. Ewa Lipowska - jęz. polski, wych. kl. 5c

11. Krzysztof Macias - historia i społeczeństwo, WOS

12. Joanna Maluchnik - chemia

13. Jadwiga Michnowska - biologia, WDŻ wych. kl. 8a

14. Katarzyna Milewska - wychowanie fizyczne

15. Anna Modzelewska - plastyka, wych. kl. 6a

16. Karolina Pająk - język angielski, wych. kl 4c

17. Monika Paluszek - informatyka, technika, EDB wych. kl. 6c

18. Ilona Pietrzak - język angielski

19. Iwona Podgrudna - język angielski

20. Justyna Puta - matematyka, fizyka

21. Ewa Rudzińska - matematyka, wych. kl. 4d

22. Małgorzata Sitek - wych. kl. 6b

23. Jolanta Sobiecka - plastyka

24. Agnieszka Sztabnik - informatyka, matematyka, wych. kl 5a

25. Anna Tomasińska - historia, religia, wych kl. 4b

26. ks. Rafał Winnicki - religia

27. Joanna Wiśniewska - przyroda, geografia, wych. kl. 5b

28. Renata Wróblewska - wychowanie fizyczne

29. Kinga Żabik - muzyka, przyroda, wych. kl. 5d

NAUCZYCIEL BIBLIOTEKARZ

Joanna Czyż


PEDAGOG SZKOLNY

Beata Kownacka


PSYCHOLOG SZKOLNY

Ilona Dygus



LOGOPEDA SZKOLNY

Monika Brzezińska - Pająk



TERAPIA INTEGRACJI SENSORYCZNEJ

Beata Kownacka

 


WCZESNE WSPOMAGANIE ROZWOJU

Ilona Dygus

 

NAUCZYCIEL GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ

Magda Mackiewicz

 


ZAJĘCIA REWALIDACYJNE


1. Monika Brzezińska – Pająk

2. Ilona Dygus

3. Barbara Kamińska

4. Emilia Kwiatkowska

5. Mariola Kwiatkowska

6. Beata Kownacka

7. Magda Mackiewicz

8. Justyna Margiel

9. Anna Modzelewska

10. Małgorzata Olbryś

11. Małgorzata Sitek