Zajęcia edukacyjne

rare_treasure_chest1

KUFEREK POMYSŁÓW

ZABAWY DLA NIEPODLEGŁEJ w klasie 2d

Wszystkie aktywności, które przybliżają uczniom symbole narodowe, tradycje i historię Polski są bardzo potrzebne i przyniosą na pewno zamierzone efekty. Uczniowie potrafią być kreatywni i aktywni na zajęciach, jeśli zaproponuje się im ciekawe zadania.

Dlatego 9 listopada w szczególny sposób uczciliśmy w naszej klasie Święto Niepodległości – było kodowanie, tworzenie ciekawych napisów na komputerze wokół tematu Polska, bawiliśmy się i ćwiczyliśmy, wykorzystując tablice i karty z zadaniami tematycznie związanymi ze Świętem Niepodległości i Polską. Nie mogło zabraknąć także zgadywanek i kwizów.

A o godz.11.11 z całą społecznością szkolną odśpiewaliśmy hymn narodowy i wzięliśmy udział w Niepodległościowym Korowodzie klas 0 – 3.

Wych. Ewa Boczkowska

Strony: 1 2